Gür, Mazbatasını Aldı

AK Parti Batman İl Başkanlığına yeniden seçilen A. Akif Gür, mazbatasını aldı.

7. Olağan İl Kongresi'nde güven tazeleyerek, yeniden il başkanı seçilen Gür, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte  Batman Adliyesinde  seçim kurulu yetkililerinden mazbatasını teslim aldı.
 
Gür, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Kongreden sonra tekrardan seçilmenin onuru, gururu ile bugünde mazbatamızı aldık. Allah bana, yönetimime, AK Teşkilatlarımıza hayırlı nice hizmetler yapmayı nasip etsin." dedi. 
 
Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Gür, Batman için var güçleri ile çalışacaklarını ifade etti. 
 
Gür,"Birlik ve beraberlik içerisinde 7. Olağan il Kongremizi hayırlısıyla gerçekleştirdik. Hep birlikte, millete hizmet yolunda yürümeye devam ediyoruz. Kongremize katılarak bize güç veren başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mahir Ünal’a, Milletvekilimize, belde, ilçe, İl ve Genel Merkez yöneticilerimize, tüm AK Parti camiamıza, fedakar çalışmalarıyla bizlere destek veren tüm çalışma arkadaşlarımıza, siyasi parti ve STK temsilcilerine ve dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Hep birlikte milletimize hizmet etmeye, 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz."dedi.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler