Ziver Özdemir, Yöneticileri İle Bir Araya Geldi.

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Batman Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret ederek, yöneticileri ile bir araya geldi

Gerçekleşen ziyarette Özdemir, Batman Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şevki TAŞ’tan kooperatif çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
 
Başkan Taş ve kooperatif yöneticileri, pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarlara sağlanan destekler hakkında Milletvekili Özdemir'e bilgi bilgi verdiler.
 
Batman esnafına sağlanan imkanlardan dolayı kooperatif yönetimine teşekkür eden Özdemir, şöyle konuştu :
 
"Pandemi sürecinde devletimiz ve hükümetimiz esnafının yanında yer alarak bu süreçte esnafına kredi imkanlarıyla sizler aracılığıyla destek oldu.  Bizler her zaman siz esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın yanındayız. 7/24 sizlerin emrindeyiz." 
 
Özdemir daha sonra Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret ederek Oda Başkanı Nizamettin Aydiş'den  faaliyetleri hakkında  bilgiler aldı.
 
Ziyaret sırasında konuşan Özdemir, Ziraat Odalarının temel görevlerinden birisinin de çiftçilerin menfaatlerini korumak olduğunu belirterek Ziraat Odalarının çiftçilere her türlü desteği sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu söyledi. 
 
“Ülkenin  en köklü sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Ziraat Odalarının  ülkeye  ve çiftçiye  çok büyük hizmetler yapmakta olduğunun altını çizen Özdemir,  Ziraat Odası yönetimine yapacakları çalışmalarda kolaylıklar diledi.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler