Batman KGK temsilcisi Arslan oldu

Batman KGK temsilcisi Arslan oldu

Ekim ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kuruluşu onaylanan Küresel Gazeteciler Konseyi’nin (KGK), Batman il temsilciliği görevine Batman Medya Gazetesi sahibi, Mezopotamya Havzası Gazeteci ve Yayıncılar Cemiyeti Başkanı Ercan Arslan atandı.
 
 KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, Ankara ve İstanbul dışındaki 79 vilayete atanan temsilcilerin isimlerini açıklandı. Dim, “Tüm değerli temsilcilerimize KGK ailesine katıldıkları için teşekkür ederim” dedi.
 
79 İL’E TEMSİLCİ ATANDI
 
KÜRESEL Gazeteciler Konseyi (KGK) Yönetim Kurulu, ilk kez Ankara Çankaya’daki genel merkez binasında gerçekleşen aralık ayı olağan toplantısında önemli kararlar aldı. Genel Başkan Mehmet Ali Dim başkanlığında yapılan toplantıya, Genel Başkan Vekili Osman Altınışık, Genel Başkan Yardımcıları Bülent Aydemir, Veli Altınkaya ve Elşad Eyvazlı ile Genel Sekreter Kahraman Halisçelik, Genel Sekreter Yardımcısı Aynur Tattersall ve Genel Mali Sekreter Lütfü Karakaş, Genel Mali Sekreter Yardımcısı Mehmet Çetinkaya ile Yaygın Medya Meclisi Başkanı Salih Zeki Sarıdanişmet ve Yerel Medya Meclisi Başkanı Yusuf Ziya Çakır katıldılar. Genel Başkan Dim’in açılış konuşması sonrasında yönetim kurulu üyeleri de kendi sorumluluk alanları ile bilgili bilgi verdiler.
 
ARSLAN, BATMAN TEMSİLCİSİ OLDU
 
Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Yönetim Kurulunun yaptığı toplantı sonucunda il temsilcileri belirlendi. Batman Medya Gazetesi sahibi, Mezopotamya Havzası Gazeteci ve Yayıncılar Cemiyeti Başkanı Ercan Arslan’a da toplantı sonucunda önemli bir görev verildi.  Başkan Arslan, Küresel Gazeteciler Konseyi’nde Batman temsilcisi oldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Arslan, “Öncelikle bize bu önemli görevi veren KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim’e teşekkür ederim. Bu görevle beraber özelde Batman, genelde ise Türkiye’deki gazetecilerin sorunları için mesai kavramı gözetmeksizin çalışacağız” diye konuştu. 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler