BÜLBÜL ADAY OLMAYACAK

YUSUF BÜLBÜL ADAY OLMAYACAK

25 Ekim 2017 tarihinde Ak Parti Genel Merkezi tarafından ataması yapılan ve Kasım 2017 tarihinde yapılan 6. Olağan kongre ile birlikte Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Yusuf Bülbül, önümüzdeki dönem aday olmayacağını açıkladı.
 
Yazılı açıklama yapan Bülbül, “Partimin üst kademeleriyle yapmış olduğum istişareler sonucunda büyük bir şeref ve gururla sürdürdüğüm Ak Parti Batman Merkez İlçe Başkanlığı görevini, her görev kutsaldır şiarıyla partimde başka görevler üstlenmek ve seçilecek olan dava arkadaşlarımın da önünü açmak adına Ak Parti Batman Merkez İlçe 7.olağan kongresinde aday olmayacağım. Makamlar gelip geçicidir. Asıl olan dava bilincidir. Mensubu olduğum partimde görev üstünlüğü yoktur. Her görev gururlu ve değerlidir. Şahsım için bu bir son değil tam tersi şevkimin aratarak devam ettiği başka bir başlangıçtır.
 
Bu yüzden partimin bundan sonra da şahsıma vereceği her türlü görev ve yetkiyi gururla taşıyacağımı ifade etmek istiyorum. Görev sürem boyunca desteklerini benden esirgemeyen başta ailem olmak üzere ilçe teşkilat mensubu arkadaşlarıma, mahalle ve köy temsilcilerime, sandık yönetim ve müşahit olarak görev yapan kıymetli dava arkadaşlarıma ve tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyor ve ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
 

Etiketler : ,,,

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler