EŞ BAŞKANLAR BELEDİYE OTOBÜS ŞOFÖRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

EŞ BAŞKANLAR BELEDİYE OTOBÜS ŞOFÖRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Belediye İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren otobüs şoförleri ile bir araya geldi.
 
Meclis üyeleri, İşletme ve İştirakler Müdür ve personelinin de hazır bulunduğu toplantıda şoför personelin karşılaştıkları sorunlar da dinlendi. Toplantıda konuşan Eş Başkanlar, halkın ve personelin hizmet konusunda karşılıklı memnuniyeti için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını kaydetti.
 
Belediye personeli ile tanışmak, sorunlarını dinlemek ve çözüm bulmak amacıyla gerçekleştirilen buluşma toplantılarında Eş Başkanlar bu kez belediye otobüs şoförleriyle bir araya geldi.
Belediye konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda Eş Başkanlar Dr. Demir ve Korkmaz, şoför personelinin halkla iç içe olduğu, giyim, kuşam ve üsluplarıyla belediyenin aynası konumunda bulunmaları nedeniyle, sunulan hizmeti en iyi şekilde yerine getirmelerini istedi.
Tüm belediye personelinin kardeşlik ve hemşehrilik hukuku içinde, saygı, sevgi çerçevesinde görevlerini sürdürmelerini isteyen Eş Başkanlar Dr. Demir ve Korkmaz, sürücü personelin görev ve sorumluluklarını bildiklerinden emin olduklarını kaydetti.
Kentte 53 otobüsün vardiyalı sistemle sabah akşam hizmet sunduğunu belirten Eş Başkanlar, Batman’ın ihtiyacı olan yeni otobüslerin alımı için yeterli finansman kaynağının sağlanması durumunda yeni otobüs alımının da gerçekleştirileceğini ifade etti.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler