FİLM GÖSTERİMİ VE SÖYLEŞİ

BELEDİYEDEN FİLM GÖSTERİMİ VE SÖYLEŞİ PROGRAMI

Batman Beleditesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün konuya ilişkin yaptığı açıklama şöyle. "Hazırladığı farklı konseptli programlar ile vatandaşları etkinliklerle buluşturan Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Sinema Akademisi çerçevesinde yönetmen ve oyuncu katılımlı film gösterimleri ve söyleşiler gerçekleştiriyor.

Sinema Akademisi programı kapsamında hazırlanan etkinlikte Karınca, Kapan ve Kelebekler Sonsuza Uçar filmlerinin gösterimi yapılacak. Birbirinden değerli konukların ağırlanacağı söyleşi programında ise Yönetmen Nazif Tunç, Yönetmen Seyit Çolak  ve Yönetmen Mesut Uçakan ile  oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu ve oyuncu Ali Nuri Öztürk deneyimlerini sanatseverlerle paylaşacak.

Belediyemiz Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Sinema Akademisi çerçevesinde yapılacak olan yönetmen katılımlı film gösterimleri ve söyleşi programı;

18 Eylül 2020 Cuma günü saat 20:00’da Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda TRT’de yayınlanan “Payitaht Abdülhamid” dizisi başrol oyuncusu, oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu ile söyleşi gerçekleştirilecektir.

19 Eylül 2020 Cumartesi günü saat 20:00’da Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda Oyuncu Ali Nuri Öztürk ile söyleşi gerçekleştirilecek.

20 Eylül 2020 Pazar günü saat 20:00’da Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda “Karınca” adlı sinema filminin gösterimi yapılacak. Film gösterimi sonrasında Yönetmen Nazif Tunç ile söyleşi gerçekleştirilecek."

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler