GELECEK, ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ

GELECEK, ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ

Gelecek Partisi İl Başkan V. Ekinci , Batman Gelecek Partisi Merkez İlçe Başkanı Ömer Er ve Yönetim Kurulu ile beraber Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret etti.
 
Ziyaret sırasında konuşan Gelecek Partisi Başkan V. Abdulkerim EKİNCİ, Ziraat Odalarının temel görevlerinden birisinin de çiftçilerin menfaatlerini korumak olduğunu söyledi.
 
Ziraat Odalarının çiftçilere her türlü desteği sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu belirten Ekinci, “Ülkemizin en köklü sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Ziraat Odaları ülkemiz ve çiftçimiz için çok büyük hizmetler yapmaktadır. Ziraat odaları çiftçilerimizin bilinçlendirilmesi, sorunlarının hükümetimize iletilmesi, sorunlara çözümler üretilmesi, üretim artışını sağlamak gibi konuda çiftçimize yardımcı olan bir kurumdur. Özellikle geçiminin büyük kısmını tarım ve hayvancılıktan sağlayan ilimizdeki tarımsal faaliyetleri önemsiyoruz. Ziraat Odası yönetimine yapacakları çalışmalarda kolaylıklar diliyorum.” dedi.
 
Ziraat Odası Başkanı Başkanı Nizamettin Aydiş ve yönetim kurulu üyeleri de Sayın Gelecek Partisi İl Başkan V. Abdulkerim Ekinci’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler