Kaymakam Özadalı'ya plaket verildi

Kaymakam Özadalı'ya plaket verildi

Batman'ın Sason ilçesindeki şehit yakınları, kanaat önderleri ve ilçedeki STK temsilcileri, İlçe Kaymakamı Abdullah Özadalı'yı makamında ziyarete ederek yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edip plaket takdim etti.
 
Plaket takdim töreninde katılımcılar adına konuşan Kendo Aşireti kanaat önderi Hüseyin Çelik, Kaymakam Abdullah Özadalı’nın ilçede yaptığı hizmetlerin ilçedeki bütün vatandaşlar tarafından takdir edildiğini belirterek, hazırlanan plaketin bütün ilçe halkı adına verildiğini ifade etti. Çelik, “İlçe Kaymakamımız geldiği ilk günden bugüne kadar ilçemiz dâhilindeki bütün köylere az veya çok muhakkak bir hizmet eli atmıştır. İlçe halkımız kanaatkârdır, kendilerine uzanan bir eli muhakkak görür ve takdir eder. Kaymakamımız ilçemizde devletin varlığını en iyi şekilde bizlere htirmiş ve ilçedeki her vatandaşın hayır duasını almayı başarmıştır. İlçemizde yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı kendisine halkımız adına teşekkür ediyoruz" dedi.
 
Aldığı plaketten dolayı kanaat önderleri ve ilçedeki sivil toplum temsilcilerine teşekkür eden Kaymakam Abdullah Özadalı yapılan hizmetin devlet anlayışıyla yapıldığını belirterek, ilçedeki her vatandaşa ve her bir karış toprağa hizmeti ulaştırmak için çalışmalara devam edeceklerini söyledi.
 
Sason ilçe Kaymakamlığı’nda düzenlenen plaket törenine Kaymakam Abdullah Özadalı’nın yanı sıra bir çok aşiret kanaat önderi, Sason Şehit ve Gazi aileleri Dernek Başkanı Mutalip Çelik, Toç Bir Sen, Memur Sen, Diyanet Sen ilçe temsilcileri, Muhtarlar Dernek Başkanı Muhsin Suna, ilçedeki diğer STK temsilcileri katıldı. Plaket takdim töreni çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler