6'LI MASADAN ESER YOK

CUMHUR BAŞKANI ERDOĞAN BATMAN'DAN SESLENDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha önce bir araya gelip 6’lı masayı oluşturanların seçimden sonra darmadağın olduğunu ve şimdi birbirlerinin kuyularını kazdıklarını belirterek, bu seçimde de CHP ile DEM’in aynı şekilde demlendiğini söyledi.
 
 
ERDOĞAN, 6’LI MASAYA YÜKLENDİ…
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Batman Valiliği önündeki Turgut Özal Bulvarı Adalet Caddesinden halka hitap etti. Batman ilçeleri ve köylerini selamlayarak konuşmasına başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 ay sonra yeniden Batman’a gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Siyaset arenasına bakıldığında Cumhur ittifakı kararlı bir şekilde devam ederken 6’lı masa yerle bir olduğunu belirten Erdoğan, “Şimdi birbirlerine kurdukları kumpasları gördükçe bizde hicap duyuyoruz. Allah Türkiye’nin yüzüne bakmış da bunlar iktidara gelmemiş.  Zaten bunlar da iyi ki kazanmamışız diyorlar. Bunları millete pazarlayanlar, bunların içlerinin boş olduğunu çok iyi biliyorlar. Birileri aynı küstahlığı, aynı milli irade simsarlığını bu seçimde de sürdürüyorlar. CHP ve DEM’li bir avuç dışında kimse bir şey bilmiyor. Milletimize dayatma yapıyorlar. Batmanlı kardeşlerim inanıyorum ki iradelerine ipotek koydurmayacaklardır. Vatandaşlarımız bunlara artık yeter diyecektir. Hiçbir projesi olmayan siyasilere oyunu verip boşa gitmelerini engelleyeceğiz” dedi.
 
“ŞİMŞEK’E TAM İTİMADIMIZ  VAR”
 
Dünyayı etkileyen enflasyonun Türkiye’yi de olumsuz etkilediğini dile getiren Erdoğan, bunu yenmek için güçlü bir kadro kurduklarını ve bu kadronun başına da Mehmet Şimşek’i getirdiklerini söyledi. Erdoğan, “Eski karanlık günleri kimse geri getiremeyecek. Bölgemizde bu kritik adımları atarken dünyayı etkileyen ve ülkemizi de etkileyen enflasyon meselesini göz ardı etmiyoruz. Güçlü bir kadro kurduk, bu kadronun başında da Batman’ın evladı Mehmet Şimşek var. Mehmet Şimşek’e tam itimadımız var. İnşallah yılın ikinci yarısından sonra göstergeler düzelmeye doğru eğilimde olacaktır. Enflasyon düştükçe ve deprem yükümüz düştükçe bunu daha çok programlı olarak halka destek sunacağız. Biz ne kimlik ne istismar siyaseti yapıyoruz sadece millete hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu amaçla son 21 yılda Batman’a 91 milyar lira yatırım yaptık” diye konuştu.
 
 
 

Etiketler : ,,,,

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler