CANSUYU'ANDAN 220 MUHTAÇ AİLEYE YARDIM

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Batman Temsilciliği, 220 muhtaç aileye muhtelif giyim yardımında bulundu.

Batman Temsilcisi M. Emin Turan, yaptığı açıklamada, yurt içinde ve yurt dışında hayırseverlerin yardımlarını muhtaçlara ulaştırdıkları ifade edildi.

Batman’da daha önce tespit edilen yetim, dul, kimsesiz ve gerçek muhtaç 220 aileye muhtelif giyim, ayakkabı ve çanta yardımı yaptıklarını belirtti.

Turan açıklamasında; “Cansuyu ailesi olarak yılın bir günü değil yılın 12 ayı  hayırseverlerin bize ulaştırdıkları çeşitli yardımları gerçek muhtaçlara ulaştırmanın gayretindeyiz.   Cansuyu olarak 27 faklı alanda çalışmalarımız devam ediyor. Bunlardan bir kaçını söyleyecek olursak; su kuyusu, yetim sponsorluğu, kumanya çalışmaları, kalıcı eserler (okul, medrese, hastahane camii) yerinde kalkındırma projeleri, canlı hayvan dağıtımı, tarım destek projesi ve birçok alanda insani yardım çalışmalarımız devam etmektedir.

 Cansuyu, hayırsever ile yetim ve muhtaç aileler arasında köprü vazifesini yürütüyor. Sizlerin aracılığıyla Cansuyu bağışçılarımıza, hayırseverlere ve Cansuyu gönüllülerine teşekkür eder Allah razı olsun diyorum.”

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler