GELECEK'TEN SER SALE DAVET

SER SALE DAVET

Gelecek Partisi Batman Teşkilatı Sersal Etkinliği Düzenliyor
 
Rumi takvime göre her 13 Ocak günü Kürtler arasında yılbaşı olarak çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır. Gelecek Partisi Batman İl Teşkilatı 13 Ocak günü Sersal programını düzenleyecek.
Sersal programını büyük bir coşku ile kutlayacaklarını belirten Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat, bütün Batmanlıları programa davet etti.
 
 
Toplumların kültürel etkinlikler vasıtasıyla ayakta durdukları bilinciyle hareket ettiklerini ve kültürel etkinliklerle toplumsal kaynaşmanın temelini atmaya çalıştıklarını ifade eden Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat, "Sersal programımıza yerel sanatçılar sahne alacak. Çocuklara yönelik çekilişler ve çeşitli oyuncaklar verilecek. Programa gelecek her çocuk eğlenecek ve oyuncak sahibi olacak. Yetişkin hemşehrilerimize de kültürel hediye paketi verilecek. Programımız Öğretmen Evi Düğün Salonunda saat 18:30'da başlayıp takriben 2 saat sürecektir. Kültürümüze her alanda sahip çıkacağız. Bu tür programlar toplumun birlik ve beraberliğinin pekişmesi ve geçmiş köklerinin üzerine daha sağlam bir gelecek inşaası için önemlidir. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizi etkinliğimize davet ediyoruz." diye konuştu.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler