RENKLİ BİR YARIŞMA YAPILDI

RENKLİ BİR YARIŞMA YAPILDI

RESİM YARIŞMASI KAZANANLARI ÖDÜLLERİ İLE BULUŞTU
 
Yaşam Hastanesi, geçen yıl olduğu gibi bu yılda geleceğimiz olan çocuklarımızı sanatsal etkinliklerle buluşturarak, yeteneklerini ve yaratıcılık güçlerini estetik bir düzeye ulaştırmalarını sağlayarak potansiyellerini keşfetmelerine katkı sunmak amacıyla gerçekleştirdiği resim yarışmasında dereceye girenleri ödülleri ile buluşturdu.
 
 
“Sağlıklı Çocuklar, Güçlü Yarınlar” konusunda yapılan resimlerin katıldığı yarışmaya; Batman’da ikamet eden ilkokul ve ortaokul öğrencileri eser gönderdiler. Yarışmada dereceye giren öğrencilerin ödül töreni ise 12 Mayıs Perşembe günü Yaşam Hastanesi’nde gerçekleşti.
 
 
 
Çocukların rengarenk hayallerini paylaştıkları yarışmada dereceye girenler ise Ortaokul Düzeyinde; Ece Baytar birinci, Fatma Taş ikinci ve Meryem Lorin Birişik üçüncü olurken, İlkokul Düzeyinde; Beren Alan birinci, Eyüp Ecmel Acat ikinci ve Nilsu Keskin üçüncü oldu.
Yarışmada dereceye giren öğrenciler, aileleri ve Yaşam Hastanesi yönetim kadrosunun katıldığı tören, ödül takdiminin ardından pasta kesimi ile son buldu. 
 
 
 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler