‘Yetim ve muhtaçlara umut ol’ kermesine davet

‘Yetim ve muhtaçlara umut ol’ kermesine davet

Umut Kervanı tarafından Batman’da yetim ve muhtaç aileler yararına “Muhtaçlara umut ol” temasıyla düzenlenecek ve 5 gün devam edecek olan kermese tüm halk davet edildi.
 
Umut Kervanı, yetim ve muhtaç aileler yararına “Muhtaçlara umut ol” temasıyla Batman’da 5 gün sürecek kermes düzenliyor. 6-10 Ekim’de saat 10.00 ila 20.00 arasında Atatürk Parkı yanında yapılacak kermese tüm Batman halkı davet edildi. Umut Kervanı Batman Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Teymur, yaptığı açıklamada, geleneksel hale getirdikleri kermesi yetim ve muhtaç aileler yararına düzenlediklerini söyledi. Kermeste yardım severlerin yapacakları sıcak ev yemekleri, tatlı, hediyelik eşya, giyim ve muhtelif eşya çeşitlerinin satılacağını belirten Teymur, tüm halkı kermese katkı sunmaya davet ettiklerini ifade etti.
 
KERMES 5 GÜN DEVAM EDECEK
 
Teymur, “Batman Umut Kervanı olarak her yıl geleneksel hale getirdiğimiz ‘Yetim ve muhtaçlara umut ol’ temasıyla kermes düzenliyoruz. Bu sene de düzenleyeceğimiz kermesimiz 6 Ekim Cuma günü başlayıp, 10 Ekim Salı gününe kadar devam edecektir. Kermesimiz Batman merkez Atatürk Parkı yanında olup 5 gün sürecektir. Kermesimiz sabah saat 10.00’da başlayıp akşam saat 20.00’ye kadar açık olacaktır.” dedi.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler