Esnaflar, bir araya geliyor

Esnaflar, bir araya geliyor

      Batman’da mobilya ve dayanıklı ev tüketim malları satışı yapan esnaflar, tek çatı altında birleşmek için çalışmalara başladı.
 
      Batman’da mobilya ve dayanıklı ev tüketim malları satışı yapan esnaflar, tek çatı altında birleşmek için çalışmalara başladı. Önceki gün Batman Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda yapılan toplantıda bir araya gelen esnaflar, amaçlarının yüzlerce esnafı bir site içeresinde birleştirmek olduğunu açıkladı.
 
     Çalışma hakkında bilgi veren BATSO Meclis üyesi Ekrem Aksoy, proje ve etüt çalışmalarına başladıklarını belirterek: “Mobilya sektörü başta olmak üzere, beyaz eşya, perde, zücaciye, halı, küçük ev aletleri ve birçok alanda hizmet veren esnaflarımız için yüzlerce dükkanın olacağı bir site yapmayı planlıyoruz. Esnaflarımızla bu konuda ilk görüşmemizi yaptık.
 
      Toplantılarımızın devam gelecektir. Bunu için her kesimin duyarlı olmasını bekliyoruz. Halkımız özellikle düğün başta olmak üzere siteye gelip, zaman kaybı yaşamadan istediğini en uygun fiyata alabilecek. Bu proje Türkiye’de bir ilk olacaktır” diye konuştu.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler