“SANDIKLAR GÜVENDE OLACAK”

“SANDIKLAR GÜVENDE OLACAK”

Batman’da İYİ Parti İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde bir araya gelen 5 siyasi olası bir seçimde bütün sandıkların daha güvenli bir şekilde korunması için gerekli önlemleri aldıklarını açıkladı. 
 
Batman’da İYİ Parti İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde bir araya gelen 5 siyasi olası bir seçimde bütün sandıkların daha güvenli bir şekilde korunması için gerekli önlemleri aldıklarını açıkladı.  Toplantıya İYİ Parti Batman İl Başkanı Kısmet Çelik’in yanı sıra, CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar, Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdülbaki Polat, Saadet Partisi Batman İl Başkanı Mustafa Yıldız ve Demokrat Partisi Batman İl Başkanı Ahmet Güneş katılım sağladı.
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Batman’da da 5 siyasi parti ile her hafta bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptıklarını belirten İYİ Parti Batman İl Başkanı Kısmet Çelik; “Bu hafta yarın seçim olacakmış gibi neler yapacağımızı konuştuk. 5 Siyasi parti olarak halkın önüne konulan sandıklara sahip çıkacağız. Bunun için bütün teşkilatlarımızla adeta seferber olmuşuz. Amacımız halkın oylarına sahip çıkmaktır. Sandıklarda olası hiçbir oyuna izin vermeyeceğiz. Çünkü halkımızın oyları bize emanettir” diye konuştu.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler