AK PARTİ’DEN İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI

“GÜZEL VE ZORLU BİR SEÇİM BİZİ BEKLİYOR”

Batman'da AK Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleşti. Parti binasında gerçekleşen toplantıya AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür ve çok sayıda partili katıldı.
 
Gür, 2023 tarihinin bir kırılma noktası olacağını söyledi. Ayrıca burada konuşan Milletvekili Ziver Özdemir, AK Parti’nin Batman'a  20 yıldır önemli yatırımlar kazandırdıklarını ve şehrin her bölgesinde yatırımları olduğunu söyledi.  AK Parti’nin 20 yılda her alanda Türkiye’yi büyüttüğüne değinen Özdemir, '' Batman'ın her karesine AK Parti aile fertleri olarak, her gittiğimiz noktada anlatacağınız yatırımlarımız var. Yüzümüzün akı yatırımlarımız var. Biz yaptıklarımızla, eserlerimizle övünüyoruz. Yaptıklarımız ortada'' dedi.
 
SEÇİME KADAR YOĞUN ÇALIŞMA
 
İl Başkanı A. Akif Gür ise  Türkiye’nin tüm dünya tarafından takdir edildiğini ve büyümeye devam ettiği hakkında bilgi verdi.  Başkan Gür “ Türkiye’nin geldiği noktaya bakıldığı zaman bugün özellikle Rusya Ukrayna savaşında Türkiye’nin aldığı pozisyonu tüm dünya tarafından takdir edildiğini görüyoruz. Türkiye yoluna devam ediyor. Büyümesine, ekonomisini büyütmesine devam ediyor. Seçimlere kadar çok çalışmamız gerekiyor” dedi. Gür, sözlerini şöyle sürdürdü: "2023 kırılma noktası ve 2023 hedeflerine ulaşabilmemiz için bu kadronun iktidarda olması gerekiyor. Cumhurbaşkanımızın halen yapacağı çok işler var bizimde yürüyeceğimiz çok yolumuz var. Güzel ve zorlu bir seçim bizi bekliyor, karşımızdaki guruhun  ekonomik olsun, demokratik olsun hatta mühendislik olsun herhangi bir proje getirdiğini göremiyoruz. Batman'a ve Türkiye'ye sanki bir şey yapılmamış, dünya siyaseti sanki evrilmemiş artık Türkiye'nin sözü geçmiyormuş gibi algılarla  hareket etmeye çalışıyorlar. Allah’ın izni ile başarılı olamayacaklar” 
 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler