Batman Üniversitesine kitap bağışı

Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’dan Batman Üniversitesine kitap bağışı

Öğrencilerinin ihtiyaç duyacağı birçok kaynağı envanterinde bulundurmaya özen gösteren Batman Üniversitesine, ODTÜ Öğretim Üyesi ve Dış Politika Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Bağcı tarafından kitap bağışında bulunuldu.
 
Batman Üniversitesini ziyaret ederek söyleşiye katılan Bağcı, Batman Üniversitesi Merkez Kütüphanesine kitap hediye etti.
 
Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’nın Batman Üniversitesi kütüphanesine kitap bağışında bulunmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, böylesine önemli kitapların kütüphanelerinin raflarında yer almasından mutluluk duyduklarını belirtti.
 
“Kütüphaneler, öğrencilerimiz için bilgi yuvasıdır”
 
Öğrencilerinin alanında uzman akademisyenler tarafından kaleme alınan kaynaklara ulaşması konusunda özenle çalışma yürüttüklerini kaydeden Rektör Demir, sözlerine şu şekilde devam etti:
 
“Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını her fırsatta karşılamak istiyoruz. Kütüphaneler, öğrencilerimiz için bilgi yuvasıdır ve onların bu kaynaklardan en iyi şekilde istifade etmelerini sağlamaya çalışmak bizim asli görevlerimizden. Kütüphanemizdeki kaynak çeşitliliği öğrencilerimize önemli faydalar sağlayacaktır. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin okudukları bölümle ilgili donanımlı bireyler olmalarını çok önemsiyoruz. Bu vesileyle kütüphanemize destekte bulunan Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’ya çok teşekkür ederiz.”​

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler