BATSO BAŞKANI DEMİR:”HAKLILIĞIMIZ ORTAYA ÇIKTI”

BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, yaptığı açıklamada; “Rakiplerimizin tüm provokasyon çıkarmaya endeksli çabaları sağduyu sayesinde boşa çıkmış ve seçim sonuçlanmıştır.”

Demir açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“8 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılan Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimi sonrası yeni yönetim kurulu için dün BATSO’da seçim yapıldı ve seçim sonucunda hak ettiğimiz şekilde seçimi kazandık.

Dün yapılan yönetim kurulu seçiminde rakiplerimizin tüm provokasyon çıkarmaya endeksli çabaları sağduyu sayesinde boşa çıkmış ve seçim sonuçlanmıştır. Sonucu değiştirmeye yönelik hile çabaları seçim günü oy kullanan 3 bin 457 üyemizin iradesine saygısızlıktır.

Sandıktan çıkamayan ve her yolu mubah gören bir anlayışla; hile, provokasyon ve işlerine geldiği şekliyle montajlanmış videolarla algı yaratma ile kaybettikleri seçimi haksız bir şekilde elde etme amaçlı girişimler boşa çıkmış ve ilçe seçim kurulu kararıyla haklılığımız bir kez daha tescillenmiş oldu.

Toplumu yalan ve yanlış bilgi vererek yönlendirmeye ve kurumları baskı altına alma girişimleri bir kez daha hüsranla sona ermiş ve BATSO üyelerinin iradesi kazanmıştır.

Sonuç Batmanımıza hayırlı olsun. Saygılarımla.”

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler