DEVA PARTİSİ İL VE İLÇE BAŞKANLARI İSTİFA ETTİ

DEVA’da ‘istifa’ depremi

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, il başkanlığından istifa ederken Hasankeyf İlçe Başkanı M. Emin Bulut ve yönetim kurulunda görev alan 25 kişi istifa etti.
 
 
 
“ÜLKEM İÇİN MÜCADELEM DEVAM EDECEK”
 
DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Yaklaşık 3,5 yıl boyunca büyük bir özveri ve emek ile Deva Partisi Batman İl Başkanı olarak sürdürdüğüm görevimden istifa ediyorum. Teşkilatımız ile birlikte gece gündüz demeden partimizin adını ve logosunu kıymetli vatandaşlarımıza ulaştırmak, onların sorunlarına kulak vermek ve sorunlara çözüm bulmak amacıyla mesai mefhumu gözetmeden ciddi bir çaba ortaya koyduk ve dile getirdiğimiz konuların çözüme kavuşturulması ile Batmanımıza katkı sunmaya çalıştık. Batman’ın 49 mahallesi ve 32 merkez köyünün tamamına ek olarak tüm ilçelerinde ve beldelerinde şehrimizin menfaatini ele almak amacıyla stand, mahalle, pazar ve esnaf ziyaretleri kapsamında vatandaşlarımız ile defalarca bir araya geldik. Siyaset ortamının oldukça zor olduğu, korku ve baskı ikliminin hâkim olduğu ve ciddi bir medya ambargosu olduğu halde DEVA bayrağını büyük bir inançla cadde cadde, sokak sokak dalgalandırdık. Yaptığımız istişareler sonucunda önümüzdeki kongre sürecinde teşkilatlarda görev almak isteyen arkadaşlarımıza yer açmak amacıyla istifa etme kararı almış bulunmaktayız. Görev alacak arkadaşlara başarılar dileriz. Benimle beraber yol yürüyen ve emek veren tüm yol arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ederim. Bir birey olarak memleketim ve ülkem için mücadelem ilelebet devam edecektir.”
 
 
PARTİDEN İSTİFA EDENLER:
 
İl Başkanı Melik Müjdeci ile birlikte partiden istifa edenler: Hasankeyf İlçe Başkanı M. Emin Bulut, Av. Ahmet Mazlum Demir, Adnan Kavuştur, Kezizer Sizer, Vefa Kavşut, Siraç Bulut, Av. Mehmet Akdağ, Durmaz Adanır, Serhat İş, Devran Karaer, Bilal Kayran, Özlem Şilan Türk, Hediye Akdeniz, Bülent Kurt, Av. Talat Ayhan, Betül Kızılkan Ekmen, Şükran Güzel, Ali Bozyiğit, Abdulhekim Aslan, Ekrem Bilgir, Fırat Taşdemir, Ahmet Ekinci, Ümran Başar, Adnan Pektaş, Abdulalim Öztoprak ve Sinan Doğu.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler