EŞ BAŞKAN SÖNÜK BELEDİYE PROJELERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

EŞ BAŞKAN SÖNÜK BELEDİYE PROJELERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

Batman Belediye Eş Başkanımız Gülistan Sönük, Belediye birimleri tarafından yürütülen projeleri yerinde incelemek için sahaya çıkarak çalışmalar hakkında teknik personelden bilgi aldı.
 
 
Çalışma alanlarını ziyaret eden Belediye Eş Başkanı SÖNÜK’e Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem DEMİR SEVİM, Belediye Meclis Üyeleri, belediye birim müdürleri ve teknik personel eşlik etti.
 
Kanatlı Köyü mevkisinde bulunan yeni mezarlık alanı ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Eş Başkan SÖNÜK ve beraberindekiler daha sonra Gültepe Mahallesi Devlet Demir Yolu güzergahında yapılan üst geçit ve bağlantı yolları ile engelsiz yaşam merkezi çalışmalarını yerinde gördü. Tilmerç Mahallesi kapalı semt pazarı, Belediye Spor Kompleksi ve Yaşam Park’ın içinde faaliyet gösterecek olan glütensiz kafe projelerini inceleyen Eş Başkan SÖNÜK ve beraberindekiler daha sonra Yaşar Kemal Kent Ormanı’na geçerek yürütülen çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi aldı.
 
 
Birim Müdürlükleri ziyareti kapsamında İtfaiye Müdürlüğü Merkez binasına geçen Eş Başkan SÖNÜK ve beraberindekiler, itfaiye müdürlüğünün araç envanteri ve yaz ayların yaklaşması ile oluşabilecek yangın ve boğulma vakalarına karşı yapılan hazırlıkları inceledi.
 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler