HÜDA PAR HEYETİ KAFELERE TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU

HÜDA PAR HEYETİ KAFELERE TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU

Seçim sonrası kazanan Milletvekilliğini kazanan Serkan Ramanlı’nın teşekkür mesajını halka iletmek için HÜDA PAR heyeti kafeleri ziyaret etti.
 
Teşekkür ziyaretlerinin devamı Diyarbakır Caddesi esnafı ve kafeler oldu. Kafeleri ziyaret eden HÜDA PAR Batman İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz ve beraberindeki heyet kafeler sokağında bulunan işletmeleri dolaşarak HÜDA PAR Sözcüsü ve Ak Parti Batman Milletvekili Serkan Ramanlı’nın teşekkür mesajını iletti.
 
Ziyaretlerden memnun kaldıklarını belirten kimi vatandaşlar Batman’ın makus talihinin Serkan Ramanlı ile değişeceğine inandıklarını söylediler. Batman’da yaşanan sorunların mecliste dile getirileceğine ve sorunların çözüleceğine inandıklarını belirttiler. 
 
Ziyaretler sonrası açıklamada bulunan HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz, “Milletvekilimiz Serkan Ramanlı'nın teşekkür mektubunu kafelere dağıttık. Serkan beyin selamlarını gençlere ilettik. Gençlerin partimiz ve siyaset anlayışımızla ilgili merak ettiklerini cevapladık. 14 Mayıs seçimleri öncesinde şunu demiştik, eğer biz kazanırsak Batman kazanacak. Evet Batman kazandı, memleket kazandı, gençler kazandı, kadınlar kazandı. Hepimiz kazandık. Artık hizmet zamanı, Batman'ımıza hizmet etmek için durmadan, yorulmadan çalışmayı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.
 
 
 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler