KADIN MUHTARLARDAN VALİLİĞE ZİYARET

KADIN MUHTARLARDAN VALİLİĞE ZİYARET

Batman Valisi Ekrem Canalp ve Eşi Dr. Ayten Canalp, İçişleri Bakanlığı koordinasyonunda Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Başkanı ve farklı illerden gelen 24 yönetim kurulu üyesini bölgemize gerçekleştirilen ziyaret programı kapsamında misafir etti.
 
 
Diyarbakır, Batman, Mardin ve Şanlıurfa illerinin yer aldığı ziyaret programı kapsamında Ankara, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Kayseri, Kırklareli, Kütahya, Manisa, Niğde, Ordu, Samsun, Tekirdağ ve Tokat illerinden gelen 24 kadın muhtar ilk olarak, Valimizin eşi aynı zamanda Gönül Elçileri Batman Temsilcisi Dr. Ayten Canalp tarafından, Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltı programında ağırlandı.
 
Öğretmenevinde düzenlenen programın ardından, Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Serpil Erenoğlu ve beraberinde ülkenin farklı illerinden gelen 24 kadın muhtar, Vali Ekrem Canalp tarafından Valilik makamında kabul edilerek bir süre görüştü. Kadın Muhtarlar Derneği Başkanı Serpil Erenoğlu burada yaptığı konuşmada “Türkiye’nin dört bir yanından gelen muhtarlarımızla buradayız, gelemeyen arkadaşlarımızın da selamlarını getirdik, bizlere burada gösterilen ilgiden çok memnun olduk, bu nedenle başta Sayın Valimiz ve eşi olmak üzere bize eşlik eden herkese teşekkür ederim” dedi.
Muhtarlar heyeti Valilik görüşmesinin ardından Batman Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Abdullah Manap ve Dr. Fatma Ayhan tarafından Valilik Toplantı salonunda verilen Kişisel Eğitim programına katıldı.
 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler