MÜSİAD AZERBAYCAN'DA

MÜSİAD İŞ FORMU AZERBAYCAN’DAYDI

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) öncülüğünde 25. Uluslararası İş Forumu (IBF), Azerbaycan'da gerçekleştirildi.
 
BATMAN HEYETİ DE TOPLANTIDAYDI
 
Türkiye ve Azerbaycan İş Adamları ve Sanayiciler Birliği ve MÜSİAD Azerbaycan Şubesi'nin destekleri ile gerçekleştirilen organizasyona MÜSİAD Batman üyeleri Fırat Tunç, Mehmet Taşkıran ve İdris Keskin katıldı.25. Uluslararası İş Forumu (IBF) İş İnsanları açısından çok verimli geçtiğini aktaran katılımcılar, bu ve benzeri programların Türkiye ve kardeş ülke Azerbaycan’ın ticaret anlaşmalarının artması ve geliştirilmesi açısından önemli olacağını aktardılar.
 
Organizasyonun hem Türkiye hem de Azerbaycan açısından sevindirici ve moral verici oldu. IBF Kongresi, Karabağ dahil Azerbaycan'ın yatırım potansiyelinin program ile geniş kitlelere tanıtıldı başta Türkiye olmak üzere tüm dünyadan önemli iş insanlarının katılımıyla Azerbaycan için büyük bir iktisadi çıkarma gerçekleştirildi.
 
 
Düzenlenen organizasyonla katılımcıların Azerbaycan pazarı hakkında daha fazla bilgi sahibi olması ve bölgesel fırsatların ön plana çıkarılması hedeflendi. Program 30 farklı ülkeden ve Türkiye'nin dört bir yanından 1.000 seçkin iş insanı Bakü'de bir araya getirdi. 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler