Ramanlı “Şehrimize güzellikler katacağız”

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Batman Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı, proje lansman programında açıkladığı projelerden ‘Sosyal Tesisler’ projesinin ayrıntılarını paylaştı.

Ramanlı, projelerini ‘Modern Projelerimiz’ başlığıyla tek tek açıklamaya devam ediyor.
 
Ramanlı sosyal medya hesabından, “Şehrimizin bir büyükşehir edasıyla büyümesini istiyoruz. Gençlerimiz, ailelerimiz şehrimizde vakit geçirecek güzel ve uygun fiyatlı tesislere kavuşsun istiyoruz. Modern projelerimiz ile şehrimize güzellikler katacağız.” notuyla ‘Sosyal Tesisler’ Projesi ile ilgili videolu mesaj paylaştı.
 
“SOSYAL TESİSLER AÇACAĞIZ”
 
Parklarda halkın faydalanması için sosyal tesisler açacaklarına işaret eden Ramanlı, “Yerleşimi uygun tüm büyük parklarımızda, halkımızın bütçesini sarsmayacak şekilde ailecek güzel vakit geçirebileceği ucuz ve kaliteli bir hizmet veren nezih ve güzel sosyal tesisler açacağız. Şehrimize kazandırılmış büyük ölçekli parklarımız var. İstiklal parkında bir tesis var. Atatürk parkı, Kine Em Parkı, Jiyan Parkı ve Şerzan Kurt Parkları var ama sosyal bir tesis yok. Şerzan Kurt parkında bir nikah salonu var ama ailece düşük ücretlerle gidip beraber yemek yiyebileceğimiz bir sosyal tesisimiz yok. İstanbul’u gezenler biliyor! Florya’da ne güzel bir sosyal tesis var değil mi? Dragos’da, Beykoz’da, Çamlıca tepesinde sosyal tesisler var.
Batman’da neden olmasın? Niçin parklarımız yeşil alan ve banktan ibaret olsun. Sosyal tesisi de olsun çünkü sahibinin olduğunu da herkes bilsin ve o parklar sahibinin eliyle hemşerilerine hizmet etsin istiyoruz. İnşallah sosyal tesislerimizi de mümkün olan bütün parklarda inşa edip halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.







Diğer Haberler