Uyuşturucu sevkiyatı ‘İka’ya takıldı

Uyuşturucu sevkiyatı ‘İka’ya takıldı

Batman’da durdurulan otomobilin stepnesine gizlenmiş 5 kilo 238 gram metamfetamin ve nakliye tırında derin dondurucu ve buzdolabına koyulan 118 kilo 850 gram esrar olmak üzere toplam 124 kilo 88 gram uyuşturucu madde türevleri ele geçirildi.
 
 
ele geçirildi. Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçu çerçevesinde gözaltına alınan 3 şüphelinin emniyet işlemleri sürüyor. Batman Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde ihbarı değerlendiren polis ekipleri, durdurdukları tırda narkotik köpeği ‘İka’ ile tır dorsesinde yaptıkları aramada derin dondurucu ve buzdolapları içerisine yerleştirilmiş 100 paket içerisinde toplam 118 kilo 850 gram esrar ele geçirdi. Tır sürücüsü ve beraberindeki iki kişinin emniyet işlemleri sürüyor.
 
 
BATMAN’DA DURDURULAN OTOMOBİLİN STEPNESİNE ZULALANMIŞ 5 KİLO 238 GRAM SENTETİK UYUŞTURUCU (METAMFETAMİN) VE NAKLİYE TIRINDA DERİN DONDURUCU VE BUZDOLABINA KOYULAN 118 KİLO 850 GRAM ESRAR OLMAK ÜZERE TOPLAM 124 KİLO 88 GRAM UYUŞTURUCU MADDE TÜREVLERİ ELE GEÇİRİLDİ. 6 ŞÜPHELİNİN EMNİYET İŞLEMELERİ SÜRÜYOR. (OSMAN ARSLAN – SELMAN TÜR/BATMAN-İHA)
Batman’da durdurulan otomobilin stepnesine zulalanmış 5 kilo 238 gram sentetik uyuşturucu (metamfetamin) ve nakliye tırında derin dondurucu ve buzdolabına koyulan 118 kilo 850 gram esrar olmak üzere toplam 124 kilo 88 gram uyuşturucu madde türevleri ele geçirildi. 6 şüphelinin emniyet işlemeleri sürüyor.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler