Yoğun Sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların COŞKULU KARŞILAMASI

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27. dönem Milletvekili genel seçimleri kapsamında Batman milletvekili adayları, Ziver Özdemir, Murat Güneştekin, Mehmet Şat, Murat Çiçek ve Ayla Işık, Ankara dönüşü, havalimanında AK Parti teşkilatları tarafından coşkulu bir kalabalık ile karşılanarak ayaklarının tozuyla “Aday Tanıtımı ve Seçim Lokali” açılışında bulundular.

Açılış konuşmasını yapan SKM Başkanı Gürsel Parça; “24 Haziran da yapılacak seçim yalnız AK Partinin kaderini değiştirmeyecek içinde yaşadığımız ülkenin kaderini değiştirecek bir seçim olacak. ABD’nin almış olduğu İsrail’in kuruluş yıldönümünde Tel Aviv’deki Büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması kararı, açıkça İslam Dünyasını provoke etmiş ve bir dayatmada bulunmuştur. Hamdolsun, onlar oyun kurdukça, kurdukları oyunları bozan bir liderimiz var.” Dedi.

Milletvekili adaylarının Seçim Lokalinde yapmış oldukları konuşmada;

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte “Vakit Türkiye Vakti” diyerek yola çıktık. Güzel şehrimiz Batman'a dönüşümüzde büyük bir teveccühle bizleri karşılayan değerli dava arkadaşlarımıza ve aziz Batmanlı hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Kardeşlerim Cumhurbaşkanımızın hepinize, geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz, eğitimden siyasete her alanda önlerini açtığımız gençlerimize ve tüm Batmanlı hemşehrilerimize selamları var. AK Parti seçim beyannamesinde,merkezi bölgelerde eski statların yerine Millet Bahçeleri yapılacak şeklinde yer almaktadır.Bu proje uygulamaya geçtiğinde, Batmanda da bir millet bahçesi yapacağız.

Artık ,dünyadaki güçlü devletlerin karşılarında zulümlerini yüzlerine haykırabilen "Dünya beşten büyüktür" diyebilen bir Cumhurbaşkanımız var. Bu egemen güçler, 17-25 Aralık, Gezi olayları ve sonrasında 15 Temmuz'daki hain darbe girişimini planlayanlardır. Ülkemize ve Batman’ımıza hizmet etmeye 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz.Yeni Dönem Yeni Hedeflerde Millete Hizmet Yolunda Bu Kutlu Yürüyüşümüz de Rabbim Yar ve Yardımcımız olsun.” Diyerek, daha sonra davet edilen vatandaşlar ve teşkilatları ile birlikte İftar yemeğinde bir araya gelen Batman Milletvekili adayları, yoğun sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların yanına giderek onlarla bir süre sohbet ettiler

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler