“TÜM BELEDİYELERİ ALACAĞIZ”

Zeybekçi “Belediye önünde zeybek oynayacağım”

Batman’da düzenlenen AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, “31 Mart’ta burada AK Parti hizmetkar bayrağını Batman Belediyesi’ne çektiğimizde, o hafta içerisinde gelip Batman Belediyesi’nin önünde zeybek oynayacağım” dedi.
 
 “KİMSENİN ELİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”
 
AK Parti’nin Batman ilçe belediye başkan adayları, Necat Nasıroğlu Külliyesi Hatice Nasıroğlu Konferans salonunda düzenlenen toplantı ile duyuruldu. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, AK Parti Şırnak Milletvekili Arslan Tatar, AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Cenap Aşçı, partililer ve vatandaşlar katıldı.  AK Parti Belediye Başkanları aday tanıtım toplantısında konuşan Zeybekci, partisinin hizmetkarlık anlayışını vurguladı ve zafer beklediğini belirtti. Batman’dan zafer beklediğini belirten Zeybekci, “Biz Batman’ı almaya gelmedik. Biz AK Parti hizmetkarlığını Batman’a vermeye geldik. Onlarla aramızdaki fark bu. Kimsenin elini bırakmayacağız. Gözünün içi gülmeden kimsenin elini bırakmayacağız ve öyle bir şey olacak ki 31 Mart’ta burada AK Parti hizmetkar bayrağını Batman Belediyesi’ne çektiğimizde, o hafta içerisinde gelip Batman Belediyesi’nin önünde zeybek oynayacağım” diye konuştu.
 
 
“TÜM BELEDİYELERİ ALACAĞIZ”
 
Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ise tüm belediyeleri alacaklarına inandıklarını belirterek Batman’ı gerçek belediyecilikle tanıştıracaklarını söyledi. Nasıroğlu, “Diğer aday adayı arkadaşlarımız da bu davaya gönül vermiş ‘sizinle varım’ diyen kardeşlerimizdi. Biz bütün kardeşlerimizle gerek aday gerek aday adayı arkadaşlarımızla beraber omuz omuza,  kol kola girip Batman’ın dört bir tarafına hizmet etmek için çalışacağız. Bu davada küsmek ve darılmak yok. Biz sizlere hizmetkar olmak için geldik. Bu memleketi yaşanabilir bir hale getirmek için  gece-gündüz çalışacağız,  hepimiz çalışacağız. Bizim sloganımız gerçek belediyeceliktir.” dedi. Toplantıda, AK Parti’nin, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde belediye başkan adaylarının ilçelerden Kozluk’ta Mehmet Veysi Işık, Sason’da İrfan Demir, Beşiri’de Sait Karabulut, Gercüş’te Gündüz Günaydın ve Hasankeyf’te Adnan Can olduğu açıklandı.
 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler