BATMAN’DA TATLININ ADRESİ DEĞİŞİYOR

BATMAN’DA TATLININ ADRESİ DEĞİŞİYOR

Açık mutfağı Batman’a getiren ve üç ayrı konsepti bünyesinde barındıran Quality Gusto açıldı.
 
 
Gaziantep tatlıları, künefe çeşitleri, katmer çeşitleri, cennet çamuru, Kerebiç, Adana bomba, kahvaltı, dünya kahveleri ve Batmanda bulunmayan birçok tatlı ile hizmete giren Quality Gusto ürünlerini tanıttığı lansman gecesinde Batman Basınını ağırladı. %100 doğal tatlıların göz önünde hazırlanmasından sunumuna kadar her şeyin şeffaf ve açık bir mutfakta hijyen kuralları dahilinde yapılması takdir görürken, ustalardan Nebil Cebe ve Şerif Yorulmaz’ın şovları oldukça ilgi gördü. Ayrıca dondurmada da adından söz ettirecek Quality Gusto 35 farklı lezzetle hizmete girdi.
 
İşletme sahiplerinden Handan Atay yaptığı açıklamada “Batmanda bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Önceliğimiz tabiki lezzet, kalite ve hijyen bundan dolayı açık mutfağı tercih ederek gelen misafirlerimizin birebir tatlı yapımına şahit olmasını sağladık. Bu sistemde birbirinden değerli iki ustamız bizlere eşlik ediyor; Kilis’ten gelen Katmer ustamız Şerif usta ve Midyattan gelen Nebil ustamızın maharetleri görülmeye, ortaya çıkardıkları lezzetler tatmaya değer. Bu gecede bizleri yanlız bırakmayan tüm basın mensubu dostlarımıza teşekkür ederim” diyerek sözü bir diğer işletme yöneticisi Hüseyin Aslan’a devretti.
 
 
Aslan yaptığı açıklamada “Batmanda olmayan birçok lezzeti artık burada bulabilirsiniz. Uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğümüz en üst lezzeti yakaladığımız tatlılarımızı, bugünden itibaren Batman’la buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tatlı haricinde bayramdan hemen sonra zengin ve yine bizde ilk olacak çeşitlerimizle kahvaltıda ve dünya kahvelerinde de son derece iddialıyız. Lansman gecemizi basın mensubu dostlarımızla geçirmekten son derece memnunuz resmi açılışımız Eylül’de yapılacak ancak o tarihe kadar biz yine hizmette olacağız. Ayrıca doğum günü, evlilik teklifi ve butik söz/nişan organizasyonları için de hizmet vermekteyiz.
Ayrıca bizlere her zaman destek olan Tirman Yönetim Kurulu başkanı Sayın M. Salih Tirman’a, Beşir Aslan’a, Özkan Atay’a ve tüm Batman basınına teşekkür ederiz” diyerek konuşmasını sonlandırdı. (Muzaffer Çiftçi)
 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler