BENEK “ÖYLE GİT” İLE DİJİTAL PLATFORMDA

Sanatçı Bedirhan Benek Radyo Yüksel'e konuk oldu.

Sanatçı Bedirhan Benek’in yeni şarkısı dijital platformda büyük başarı elde etti. 
 
Ses sanatçısı Bedirhan Benek geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı “ Öyle Git “ ile müzik piyasalarındaki yerini aldı. Müzik piyasasında ve dijital platformda hızlı ve büyük başarı elde etti. Sanatçi Benek’in Türkçe ve Kürtçe sözlerinden oluşan son şarkısı müzikseverlerinde beğenisi ile çok kısa sürede tıklanma rekorları kırdı. 
 
 
BENEK RADYO YÜKSEL’İN KONUĞU OLDU
 
Ses Sanatçısı Bedirhan Benek yeni şarkısının tanıtımı için Radyo Yüksel’e konuk oldu. 
Güneydoğunun Yükselen Sesi sloğanı ile Batman’da Bölgesel yayın yapan Radyo Yüksel’de DJMuzo’un sunduğu programa Amerika’dan canlı telefon bağlantısı ile konuk olan sanatçı Benek son çaloşması hakkında bilgileri Radyo Yüksel dinleyicileriyle paylaştı. 
 
Şarkıcı Bedirhan Benek yeni çalışmasına ilişkin Radyo Yüksel’de yaptığı açıklamada şunları söyledi. 
Benek “  Son çalışmam “Öyle Git” şarkısının sözleri Altan Başyurt ve Yusuf Bulut’a ait. Müziği Altan Başyurt’a ait. Türkçe ve Kürtçe sözlerden oluşan çalışmamız dijital platformda yayınlandığı andan itibaren, müzikseverlerin büyük bir beğenisi ile tıklanma rekorları kırdı. Yurt içinde olduğu gibi Avrupa ülkelerinde de büyük başarı elde ettik.  Sahne aldığım yerlerde de “Öyle Git” şarkısı sevenlerimiz tarafından oldukça istek alıyor. Müzik çalışmalarımıza her zaman olduğu gibi devam edeceğiz. Yeni çalışmalarımızı müzikseverle buluşturmaya devam edeceğiz” 
 
Sanatçı Bedirhan benek’in yeni çalışması Radyo Yüksel dinleyicileri ve Bölge halkı tarafından da oldukça beğenildi. (Yüksel Çiftçi)
 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler