BESO "ESNAFIMIZN YANINDAYIZ"

‘Çalışmalarımız kesintisiz olarak devam ediyor’

Görevi devralmasının üzerinden bir yıl geçen Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 
27 Şubat 2022 yılında yapılan seçimle görevi devralan ve bir yıl gibi kısa bir sürede bir çok yeniliğe imza atarak herkesin beğenisini toplayan Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, konuyla ilgili açıklamada bulundu. Bir yıl gibi kısa bir sürede birçok proje ve yeniliğe imza atan başarılı Başkan Çiftçi, bir yılın özetini basın aracılığıyla kamuoyuyla paylaşmayı düşündüklerini ama ülkemizde meydana gelen büyük deprem felaketinden dolayı ileri bir tarihe aldıklarını duyurdu. Başkan Çiftçi; “Batman’a ve esnaflarımıza hizmette bir yılımızı geride bıraktık. Görevi aldığımız günden bu güne kadar esnaflarımız için çeşitli anlaşmalar, projeler, danışmanlık hizmeti, eğitimler, seminerler ve buna benzer bir çok adım attık ve atmaya da devam ediyoruz. Bunların hepsini geniş katılımlı bir basın toplantısı ile kamuoyuna paylaşmayı düşünüyorduk. Ülkemizde meydana gelen büyük deprem felaketinden dolayı programımızı ileri bir tarihe almış olduğumuzu duyuruyorum.
 
28 Şubat 2022 tarihinden bugüne kadar çalışmalarımız kesintisiz olarak devam ediyor. Kimin ne ihtiyacı olmuşsa elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık ve her zaman esnaflarımızın yanında durduk. Zaten gördüğümüz teveccüh ile esnafımızın çalışmalarımızı yakından takip ettiklerini ve takdir ederek yaptığımız çalışmaları gördükleri ortadır ve her zaman yanlarında olduğumuzu bilmektedirler. Rabbim daha iyi hizmetler yapmayı nasip etsin” şeklinde konuştu. Başkan Çiftçi, son olarak meydana gelen büyük deprem felaketinin ilk gününden itibaren sahada olduklarını ve ne gerekiyorsa yapmaya çalıştıklarını söyleyerek, böyle büyük felaketlerin bir daha yaşanmamasını temenni ettiğini belirtti.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler