CHP'YE KATILIM

CHP'NİN ÜYE SAYISI ARTIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi'ne üye olan vatandaş sayısı gün geçtikçe artarak devam ediyor.
 
 
AK Parti'nin il yönetiminde daha önce görev almış İbrahim Ekinci, iş insanlarından Şeref Baraç, Ferhat Bahadur ve Serhat Gök ile emekli seçim müdürlüğü görevinde bulunan Arafat Gök'ün de aralarında bulunan 6 yüz 18 vatandaş, CHP Batman İl Başkanlığına gelerek partiye üye oldu. 
 
İl Başkanlığında kalabalık grubu karşılayan CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar, katılımdan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
 
Yaşar, ülkenin içinde bulunduğu kolektif bir krizle baş başa olduğunu anımsatarak şunları söyledi: "Ülkemiz hükümetin yanlış politikalarından ötürü büyük bir kriz içinde saptandı. Bu krizden ötürü toplumun her kesimi maalesef nasibini almış durumda. Vatandaşımız olan biteni görüyor ve bu olanlardan ötürü sandıkta bu kötü yönetimin hesabını soracağına inanıyoruz. Bugün bize sağlanan katılımla beraber daha güçlendik. 
 
Biz CHP olarak ülkeyi düzlüğe çıkartmak için seçime kadar gece gündüz demeden sokak sokak dolaşarak vatandaşın kapısını çalacağız. Vatandaşın derdiyle dertleneceğiz. AK Parti'nin kötü yönetiminden ötürü oluşan ekonomik krizi nasıl aşacağımızı vatandaşa bu süreçte anlatacağız." dedi.
 

Etiketler : ,,

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler