FİNAL’DEN MUHTEŞEM “KAMPÜSE BAHAR GELDİ” ETKİNLİĞİ

FİNAL’DEN MUHTEŞEM “KAMPÜSE BAHAR GELDİ” ETKİNLİĞİ

Batman Final Okulları tarafından geleneksel hale getirilen bahar şenliği renkli görüntülere sahne oldu.
 
Batman Final Okullarının Kampüs Bahçesinde veli ve öğrencilerine özel olarak düzenlediği Kampüse Bahar Geldi etkinlikleri yoğun katılımla gerçekleşti.
 
 
DOPDOLU ETKİNLİKLER
 
Çocuklar ve veliler şişme oyun parkları, eğlenceli çocuk oyunları, illüzyon gösterileri, dans gösterileri, spor etkinlikleri, yarışmalar, masa tenisi turnuvası,  palyaço gösterileri ve eğlenceli aktivitelerle keyif dolu anlar geçirdi. Ayrıca şenlik gece de devam etti, ateş başında canlı müziğin ardından öğrenci ve veliler geceyi kampüs bahçesinde kurdukları çadırda geçirdiler.
 
Şenliklerde Final Okulları öğrenci ve velilerin coşkusuna ortak olan Batman Final Okulları Kurucusu ve Bölge Yöneticisi Ramazan Bozkurt: “Akademik çalışmalar dışında da veli ve öğrencilerimizle bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Bu tarz etkinlikler veli, öğretmen ve öğrencilerin hem dinlenme hem eğlenme hem de kaynaşması açısından önemli etkinliklerdir. Gerçekleştirdiğimiz, geleneksel hale gelmiş olan “Bahar Şenliği” ile okul kampüsümüz tam bir şölen alanına dönüştü. Veli ve öğrencilere hitap eden gösterilerinin yanı sıra, oyunlar ve etkinlikle de öğrenci ve velilerimizle güzel bir gün geçirdik” dedi.
 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler