KUR'AN NESLİ PLATFORMU'NDAN TEŞEKKÜR

ur'an Nesli Platformu’ndan teşekkür

Tarihin her devrinde hak batıl mücadelesi var olmuş ve kıyamete kadar da var olacaktır. Ahirzamanda, bu mücadelenin hak cephesinde yer almayı bizlere nasib eden Allah'a sonsuz hamd-u senalar olsun.
 
Bugün bu mücadelenin yeni bir halkasına hep birlikte şahitlik ettik. İsveç'te yüce kitabımıza yönelik gerçekleştirilen menfur eyleme karşı Batman'da topyekün ayaktaydık. Bugün bir kez daha gördük ki bu millet Kur'an'a aşık. Bir kez daha anladık ki söz konusu Kur'an olunca gerisi teferruattır. Genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle meydanda toplanan onbinlerce Kur'an aşığı sadece İsveç'e değil, tüm dünyaya Kur' an'ın sönmez ve söndürülemez bir güneş olduğunu haykırdı.
 
Kur'an Nesli Platformu olarak; Allah'ın davasını dert edinen, böylesi bir maksat için çaba sarfeden, kutsalına hakareti kabul etmeyip meydanlara koşan aziz milletimize şükranlarımızı sunuyor, bu anlamlı organizasyonda emeği geçen tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun diyoruz.
 
Şüphesiz Allah için bir araya gelerek meydanları doldurmak güzel, tekbir sesleriyle dosta güven, küfre korku salmak güzeldir. Ancak unutulmamalıdır ki bütün bunların ötesinde yapılması gereken en önemli şey, Kur'an'a her yönüyle sahip çıkmaktır. Bunun için Kur'an'ı okumalı, okutmalı, anlamak ve mesajını tüm dünyaya ulaştırmak için çok daha fazla gayret etmeliyiz.
 
Yüce Rabbimizden niyazımız odur ki; bizleri aziz İslam'ın yılmaz bekçileri kılsın ve o şerefli Kur'an'ı rehber edinerek hayatını istikamet üzere ihya eden kullarından eylesin.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler