MHP'NİN 2021 DEĞERLENDİRMESİ

MHP, Batman Teşkilatı 2021 Yılını değerlendirdi

 
MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Batman İl Başkanı Kerem Demir, Yönetim Kurulundaki kurmaylarıyla 2021 yılının son değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.
 
2021 yılında yapılan faaliyetler, partinin artıları, eksileri ve 2022 yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.  MHP Batman İl Teşkilatının Batman halkının gönüllerine dokunduğunu belirten İl Başkanı Kerem Demir, 2022 yılında da başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.
 
Başkan Demir; “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin, Genel Merkezimizin talimatları ve görüşleri doğrultusunda teşkilatlarımızla kısa zamanda güçlendik. Devletimizin ve halkımızın hizmetinde olduk” dedi.  “Göreve gelir gelmez ben değil, biz mantığıyla hareket ettik.” diyen MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Batman İl Başkanı Kerem Demir; “Önce İl Kongremizi ve ardından da büyük bir coşkuyla Merkez ilçe kongremizi yaptık. Partimizin samimiyetini gören ve birçok göreve talip olan arkadaşlarımızdan liyakatli olanları ilçe Başkanlıklarına, belde başkanlıklarına ve yönetimlerine seçilmelerini sağladık. Batman il ve merkez ilçenin yanı sıra 5 ilçemizde, 5 beldemizde kısa zamanda güçlü teşkilatlar kurduk. Yine büyük çoğunluğunu bitirdiğimiz Mahalle ve köy temsilcilerimizi atamaya devam ediyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla, STK’larla, basınımızla, odalarımızla, iş insanlarımızla, yatırımcılarımızla ve toplumun tüm dinamikleriyle sürekli istişare halinde olduk. Devletine, milletine, bayrağına ve vatanına bağlı herkesi kucakladık. Ayırımsız, ötekileştirmeden, birleştirici ve güçlendirici bir tavır sergiledik. 2021 yılında yaptıklarımızın üzerine koyarak daha çok çalışacağız. Çünkü bu ulvi dava hizmet etmeyi emrediyor” diye konuştu. 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler