Milletvekili Özdemir, köy yollarını inceledi

Milletvekili Özdemir, köy yollarını inceledi

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Gercüş ilçesine bağlı bazı köylerde temaslarda bulundu.
 
Özdemir, beraberindeki partililerle köylere temaslarda bulundu, köy yollarında yapılan asfalt kaplama işlerini yerinde inceledi.
 
Kantar, Kışlak ve Yayladüzü köyleri yolunun asfalt serimi devam eden yolu kullanan ve yollardaki çalışmaları yerinde inceleyen Milletvekili Ziver Özdemir, asfalt serimini yapan ekiple bir süre çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
 
Özdemir Habizbini Köylerinin Geleneksek Mevlüdüne Katıldı 
 
Gercüş'ün Habızbini bölgesi köylerinin tamamının katıldığı ve her yıl ilkbahar ve sonbaharda Kışlak (Zıvınge) ve Yayladüzü (Gındık) köyleri arasındaki alanda düzenlenen Şeyh Mucerb mevlüdüne katılan Milletvekili Özdemir, köylülerle bol bol sohbet ederek, hasret giderdi ve köylerle ilgili bilgiler aldı.
 
Milletvekili Özdemir, köylerde asfalttan kilitli parkeye, altyapıdan çocuk oyun parkları ve taziye evlerine kadar birçok hizmeti vatandaşın ayağına götürerek köy kent ayrımını ortadan kaldırdıklarını söyledi.
 
 
Özdemir, Bu ziyaretlerde amacımız köylerimize yönelik gerçekleştirdiğimiz yatırımları yerinde incelemek, köylerde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde görmek, dertlerine ortak olmak ve bu sorunları ilk ağızdan dinlemektir. Birçok köyümüzün köy içi yolları kilitli parke taşıyla döşenerek, yol, su ve alt yapı hizmetleri tamamlandı. Devletimizin şefkat eli daima vatandaşımızın yanındadır. Kırsalda yaşayan vatandaşımıza en güzel hizmeti sunabilmek için gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımız tarafından dile getirilen diğer eksiklikleri de inşallah birlik ve beraberlik içerisinde çözeceğiz” diye konuştu.’’ diye konuştu.
 
Yapılan yollarla köylerinin yeniden hayata döndüğünü anlatan ve bunun için Milletvekili Özdemir'e teşekkür eden vatandaşlar hasret kaldıkları hizmete AK Parti hükümeti döneminde kavuştuklarını söyledi.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler