Ramanlı, projelerini açıkladı

Ramanlı, projelerini açıkladı

HÜDA PAR Batman Belediye Başkan adayı ve Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, proje lansman programında Batman için yapmayı düşündüğü projelerini açıkladı.
 
Lansman programına HÜDA PAR İl Başkanı Davut Şahin, il teşkilat üyeleri, STK temsilcileri ve partililer katıldı. Ramanlı, icracı ve hizmet sunan makamda olduklarında Batman’a daha iyi hizmet getireceklerini belirterek, “Batman Belediyesi Başkanlığına ve yönetimine adayız. Milletimiz teveccüh ederse ve bu seçimi ipi önde göğüsleyerek kazanırsak projelerimizi teker teker hayata geçireceğiz. Bütün aday ve siyasi partiler vaatte bulunurlar ve vaatsiz seçim olmaz. Ama bizim bir iddiamız var; biz diyoruz ki HÜDA PAR dediğini yapar” dedi.
 
14 ANA PROJEYİ ANLATTI…
 
Göreve geldiklerinde kente değer ve katkı sağlayacakları projeleri hayata geçireceklerini dile getiren Ramanlı, “Hiçbir zaman tutamayacağımız sözler vermedik. Ama verdiğimiz sözleri de elhamdülillah bugüne kadar tuttuk. Milletimizin bizden yana elhamdülillah bir şüphesi yok.” dedi. Ramanlı, daha sonra Batman için yapmayı düşündükleri 14 ana projeyi görsel eşliğinde ayrıntılı olarak anlattı. Ramanlı, yapmak istediği 14 projeyi şu başlıklarla sıraladı: Tramvay, Kentsel Dönüşüm, Şefkat Projeleri, E-Belediyecilik, Kreş, Emek Çarşısı (Kadın Çarşısı), Çok Dilli Hizmet Anlayışı, Park, Bahçe ve Yeşil Alan, Evlilik Yardımı, Konut, Köprülü Kavşak, Sosyal Tesisler, Kongre ve Fuar Merkezi.
 
İŞTE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ :
 
Hüda Par’ın Belediye Meclis Üyesi aday listesinde Cemal Çetiz, Cihat Direk, Masum Ayyıldız, Abdurrahim Afşin, Emrullah Gültekin, Mehmet Zeki İmir, İsa Aslan, Seyit Hasan Candan, Yusuf Ercan Işık, Abdullah Oğuz, Bilal Akdaş, Selman Aslan, Saime Akbulut, Hasan Damar, Vedat Gündüz, Çetin Yıldız, Şehmus Esen, Ramazan Özdemir, Şahin Tekin, Fuat Ak, Tarık Yavuz, Mehmet Sadık Ülker, Galip Sevim, Hamza Kalkan, Abdulhalim Kızrak, Kasım Tunç, Şükrü Uluç, aha Yanaç, Burhan Padir, Şehmus Rüzgar, Muhammed Enes Kılınç, Ömer Faruk Barlak, Muhammed Furkan Sabaz yer alırken, İl Genel Meclis Üyesi aday listesinde ise Mehmet Emin Doğru, Ahmet Arslanğray, Kahraman Rüzgar, Ahmet Demir, Emrullah  Güneş, Murat Serik, Nurullah Yanaç, Mehmet Aslan ve Veysi Karakuş yer aldı.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler