YAŞAR "CHP BATMAN'DAN VEKİL ÇIKARACAK"

CHP'YE KATILIMLAR SÜRÜYOR

Cumhurbaşkanlığı seçimi ve genel seçimler öncesi CHP’ye katılımlar devam ediyor. Beşiri İkiköprü Beldesi Cendere Köyü’nden Şahin Ailesi ile Kozluk Bekirhan Beldesinden Demir Ailesi  toplu olarak Cumhuriyet Halk Partisi’ne desteklerini sundu.
 
14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Parlamento seçimlerine  kısa bir süre kala Cumhuriyet Halk Partisi’ne yapılan katılımlarda yoğun bir artış gözleniyor. Merkes Seçim Lokalinde gerçekleşen törene CHP Batman Milletvekili  adayı Hüseyin Yaşar, İl Başkanı Hikmet Duruş ve çok sayıda partili katıldı. 
 
Katılımlara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Hüseyin Yaşar; "Bugün, Beşiri İkiköprü Beldesi Cendere Köyü’nden Şahin Ailesi ile Kozluk Bekirhan Beldesi’nden Demir Ailesi ve dostlarıyla partimize katılım sağlayarak bizlerle desteklerini paylaştılar. 
 
Ailemize yeni katılan halkımıza hoş geldiniz diyoruz. Umarız bu kutsal görevde ülkemiz ve milletimiz için hep birlikte güzel işlere imza atarız. Yeni heyecanlar, yeni fikirler ve yeni çözümlerle daha güçlü bir Batman için çalışmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.
 
 
"ARTIK AK PARTİ İKTİDARI YOK"
 
Öte yandan, ilçe ilçe, köy köy seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ve adım atmadık yer bırakmadıklarını belirten Yaşar;
"Bugün yedi köye ziyaret gerçekleştirdik. Bu köylerin arasında bir önceki seçimde AKP'ye destek veren köyler de vardı. bir köyde yüzde 80 diğerinde ise yüzde 30 AKP oyu vardı. Bu köylerin ikisi de partimize katıldı. AKP'nin Batman'da milletvekili çıkarma şansı yok. 15 Mayıs'ta CHP' nin iktidarına uyanacağız. Tüm Batmanlı hemşerilerime sesleniyorum; AKP iktidarı son günlerini yaşıyor!" diye konuştu.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler