YILMAZ: YARINLARIMIZ İÇİN DEVA DİYECEĞİZ

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İl Başkanı Şehmus Yılmaz Batmanlı hemşerilerine sandığa gidip DEVA’ya oy vermelerini istedi.

Adil ve dürüst siyaset çizgisinde toplumun yararına siyaset yapan DEVA'nın yarınlarımızın umudu konumunda olduğunu söyleyen Başkan Yılmaz, Batmanlı hemşerilerimizin sandığa gidip oylarını DEVA'ya vermelerini istedi.
 
Yılmaz, halkın desteği ve Genel Başkan Ali Babacan’ın liderliğinde huzur ve refahı olan yarınları DEVA'nın inşa edeceğine işaret etti.
 
Başkan Yılmaz; “ Bizim kitabımızda ayrı gayrı yok, biz varız. Bizde bireysellik yok toplumun çıkarları ve halkımızın istekleri var. Bizde yalan dolan siyaset yok, kandırmadan yol aşacağız. Yolumuza halkımızla kol kola yürüyeceğiz. Vakit birlik vakti, Vakit DEVA vakti. Bütün Batmanlı kardeşlerime sesleniyorum geleceğinizi siz şekillendirin, DEVA sizsiniz” dedi.
 
"DEVA’nın can suyu memleketimizdir” diyen Başkan Yılmaz şöyle devam etti: “Merkezinde insan olan bir hareketiz biz. Din, ırk ve mezhep gözetmeksizin DEVA herkesin partisi. Başkan Adayımız Erdi kardeşim sizden biri, sizin sorunlarınızı en iyi bilen o. Sizin desteğinizle şehrimizi beraber şekillendirelim. Hepimizin ihtiyacı DEVA. Partisi Türkiye için bir şanstır Seçim çalışmalarımızda gördük bunu. Halkımızın yoğun teveccühü ve samimiyeti bizleri ayakta tuttu. Genç kardeşlerim küsüp sandığa gitmemezlik yapmayalım. Sandığımıza sahip çıkıp geleceğimize yön verelim. Yarınlar hepimizin olsun oylar DEVA olsun”

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler