AHMET KAYA

ABD SEÇİMLERİNİ ASILINDA KİM KAZANMIŞTI

ABD seçimleri sonucu açıklanmadan, açıklanacağı gece yapmış olduğum video paylaşımımda şu açıklamalar da bulunmuştum.

 

Videonun linkini makalenin sonuna ekleyip sizlerle paylaşacağım. 

Amerika seçim sonuçları henüz açıklanmadan önce neler mi? Söylemiştim. ABD’de seçimlerinde son oylar kullanılıyor sonuç önümüzde ki günlerde açıklanacak ama aslında sonuç belli. Küreselcilerin yeni kurguladığı dünyada Donald Trump tarzı liderlere yer yok. Bir devir kapanıyor. ABD’de Donald Trump dönemi bitiyor ve seçimi Joe Biden kazandı. Şimdiden açıklıyorum. Joe Biden’e hayırlı olsun diyemiyorum maalesef. Geçmiş olsun. Çünkü Donald Trump tarzı liderlere yeni dönemde yer yok. 

 

KÜRESELCİLERİN YENİ YILDIZI KİM

 

Seçim sonuçlarına göre Joe Biden kazanacak ama aslında seçilen kişi Joe Biden olmayacak. Seçimin asıl kazananı önümüzdeki aylarda sizlerde göreceksiniz, bu isim ön plana çıkacak ve ABD’yi bu isim yönetecek. Bu isim küreselcilerin yeni yıldızı olan, Kamala Harris.  Sakın Biden’e odaklanmayın. Joe Biden’e odaklanan hata yapar. Önümüzdeki dönemin yıldızı Kamala Harris olacak. ABD’de Kamala Harris ismi üzerinden yürüyecek hadiseler. 

 

Ben bu açıklamayı ABD seçim sonuçları açıklamadan yapmıştım. Dün haber sitelerine servis edilen haber aynen şöyle. 

ABD Başkanı Joe Biden, yetkilerini Kamala Harris'e devrediyor.

 

ABD Başkanı Joe Biden, bugün rutin kolonoskopi olacağı süreçte yetkilerini Başkan Yardımcısı Kamala Harris'e devredecek. ABD'de ilk defa bir kadın, başkan yetkilerine sahip olacak.

 

ABD seçimleri henüz açıklanmadan paylaştığım video linki.

https://youtu.be/sYSbp80uokA

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Yazarın Diğer Makaleleri