GAZETECİ IŞIK, DÜNYAEVİNE GİRDİ

GAZETECİ IŞIK, DÜNYAEVİNE GİRDİ

Gazeteci meslektaşımız Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Ahmet Işık, Elit Düğün Salonunda yapılan görkemli düğün töreniyle hayatını İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanı Murat Gayretli'nin kızı Merve Gayretli ile birleştirdi. 
 
 
Çiftin nikah şahitliğini ASKON Batman Şube Başkanı Selman Nasıroğlu,
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)  Batman İl Başkanı Av. Melik Müjdeci, Balpınar Belde Belediye Başkanı Hüseyin Geylani ve gelinin teyzesi Fatma Canpolat yaptı.
 
Düğüne şahitlerin yanı sıra  Batman Belediye Başkan Yardımcısı Metin Gürbüz, iş insanı Bahri Müjdeci, İşık'ın gazeteci meslektaşları, STK ve dernek temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. 
 
Salona müzik  eşliğinde gelen gelin ve damadın muhteşem dansına dost ve akrabaları da eşlik ederek mutluluklarına ortak oldular. 
Salon Elit'te son zamanların en güzel düğünlerinden biri ifa edilirken, rüya gibi bir atmosferde bir araya gelen konuklar müzik eşliğinde halay çekerek düğüne renk kattılar. 
 
Batman Objektif Gazetesi olarak, Belediye nikah memuru Nuri Turgut tarafından nikahları kıyılan Işık  ve Gayretli çiftini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.  
 
 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler