HATEM KOLEJİ, ŞENLİĞİ FESTİVALE ÇEVİRD

Özel Batman Hatem Koleji bu yıl ikincisini düzenlediği, ‘Bahar Şenlikleri’ etkinliğini adeta festivale çevirdi. Öğrenci, veli ve öğretmenlerin yanı sıra, Batman halkının da büyük ilgi gösterdiği ‘2. Geleneksel Bahar şenlikleri’ görülmeye değerdi.

"BENJAMİN COŞTURDU"

2. Geleneksel Bahar Şenliklerinde, 'O SES TÜRKİYE' finalisti Benjamin davetlilere unutulmaz bir gece yaşattırdı. Davetlileri söylediği birbirinden güzel şarkılarla coşturan Benjamin, Batman’da olmaktan son derece mutluluk duyduğunu söyledi. 2. Geleneksel Bahar Şenlikleri etkinliklerin festivale dönüştüğünün altını çizen Okulun kurucusu M.Zeki Yakut ve Okulun Genel Müdürü Aydın Kahraman; "Etkinliğimize katılım sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Gün boyunca yemek kermesimiz, şişme parklarımız, ödüllü yarışmalarımız, oyunlarımız, çekiliş, palyaço gösterilerimiz, maskot karakterleri, eğlence standları, müzik, uçurtma şenliğimiz, domino adam illüzyon gösterileri, okul korusu, okçuluk ve daha bir çok etkinliğimizle, öğrencilerimizle, velilerimizle, konuklarımızla unutulmaz bir gün geçirdik. Beklediğimizin çok üzerinde ilginin olması bizleri son derce mutlu etmiştir. Bu coşkuyu gördükten sonra, önümüzdeki yıl daha geniş bir program yapmayı düşünüyoruz. Batman halkına güzel bir gün geçirdiysek ne mutlu bizlere.” diye konuştu.

PETROLSPOR TAM KADRO ŞENLİKTEYDİ

Özel Hatem Okullarının düzenlediği '2. Geleneksel Bahar Şenliklerine' Petrolspor takımının futbolcuları, teknik kadro ve yönetimi tam kadro katılım sağlayarak gönüllerince eğlendiler. Hatem Okullarının etkinliklerine büyük önem verdiklerini belirten Petrolspor'lu futbolcular ve yönetimi emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ettiler.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.







Diğer Haberler