“AK PARTİ BATMAN’DA EN YÜKSEK OYUNU ALACAK”

Ak Parti Milletvekili adayı Tunç, 1.5 ay süren seçim çalışmalarını değerlendirdi

**Ak Parti Batman Milletvekili adayı Fırat Tunç, seçime ‘1’ kala değerlendirmelerde bulundu. Seçim propaganda sürecinde gece-gündüz yoğun ziyaretler kapsamında binlerce vatandaşa ulaştıklarını belirten Tunç: “Çalışmalarımızı 2-3 saatlik uykularla gerçekleştirdik. Tarihi seçimde Batmanlılar Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı bir kez daha Cumhurbaşkanı seçecektir. Partimiz de Batman’da en yüksek oyu alacaktır” diye konuştu.
 
5. SIRA ADAYI ARALIKSIZ ÇALIŞTI
 
Ak Parti’nin Batman listesinde 5. Sırada yer almasına rağmen 1. Sıra adayı gibi çalışan Milletvekili ADAYI Fırat Tunç, seçime 1 gün kala değerlendirmelerde bulundu. Seçim propaganda sürecinde binlerce insanın gönlüne dokunduklarını belirten Tunç, 14 Mayıs seçimlerinde partisinin en yüksek oyu alacağını söyledi. Gece-gündüz demeden sahada çalıştıklarını belirten Tunç: “Milletvekili adayı arkadaşlarımızla uyum içinde çalıştık. Binlerce vatandaşımıza ulaştık. Batman mitingimiz de son yılların en coşkulu mitingi olarak kayıtlara geçtik. Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’ın Batman’a olan sevgisini hep birlikte gördük. Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti kadroları ile birlikte Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında inşallah geleceği inşa edeceğiz. Her ziyaretimizde vatandaşlarımızın teveccühü ile karşılaştık” dedi.
 

 
“BATMAN’DA EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ”
 
Sahadaki izlenimlerini de aktaran Tunç, şunları söyledi: “Günlerdir vatandaşlarımızı dinliyoruz. Elbette ekonomiye yönelik bazı sıkıntılar var. Bunun bir nedeni de dünyadaki gelişmeler. Fakat vatandaşımız da net, ‘bu sorunları çözerse Erdoğan’ çözer diyor. Artık seçime sayılı saatler kaldı. İnanıyorum ki partimiz Batman’da en yüksek oyunu alacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda Batmanlılara güvendiğini Batman meydanında da duyurdu. Hemşehrilerimiz gereğini yapacaktır. Batman’da zafer elde edeceğiz. Türkiye’nin ikinci yüzyılında Batman’ın da kendi yüzyılını yaşamasını, bölgenin parlayan yıldızı olmasını istiyoruz. Gün, güzel ülkemize sahip çıkma günüdür. Bunu birlikte başaracağız. Yeni dönemde Batman özelinde işsizlik sorunu başta olmak üzere kentin tüm sorunlarının çözümü için üzerime ne düşüyorsa yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. 14 Mayıs’ta kazanan demokrasi ve Türkiye olacak”

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler