YÜKSEL ÇİFTÇİ

SİYASETİN YENİ YÜZÜ

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerinde, Ak Parti Batman 5. sıra adayı olan Fırat Tunç, seçim çalışmalarındaki performansıyla adından söz ettirdi. 

 

Dur durak bilmeden,  köy, mahalle, mezra demeden, cadde, sokak demeden, usanmadan, bıkmadan ve hiç yorulmadan müthiş bir canlı performans göstererek, seçim çalışmalarının ilk gününden son güne kadar aynı içtenlik ve azimle çalışan milletvekili adayları içinden Fırat Tunç ismi ön plana çıktı. 

 

Batman, son yıllarda ekonomik ve sosyal gelişim açısından önemli bir ilerleme kaydetti. Bunun başında da genç iş insanı ve Batman 5. Sıra Milletvekili Adayı Fırat Tunç'un yaptığı yatırımlar geliyor. Tunç, Market, hayvancılık, gıda, otomotiv ve eğitim alanlarında yaptığı yatırımlarla hem şehrine katkı sağladı hem de işsizliği azaltmaya yardımcı oldu.

Fırat Tunç, yüreklere dokunan çalışmalarıyla bu seçim sürecince Batmanlıların takdirini kazandı. Siyasete yeni girmesine rağmen, vatandaşlara yakın olması, dertlerini dinlemesi ve bu süreçte sürekli sahada olmasıyla, bir adım öne çıkan isim oldu, seçimlerde seçilmesi halinde Batman'ın ve Türkiye'nin geleceği için önemli bir aday olarak öne çıkıyor.

Fırat Tunç, iş dünyasında elde ettiği tecrübesiyle siyasi arenada da dikkat çekiyor. Siyasete yeni girmesine rağmen, vizyonu ve liderlik becerileriyle öne çıkıyor. Herkesin takdirini kazanması da bunun bir göstergesi. Seçilmesi halinde, iş dünyasından gelen bir bakış açısıyla Batman'ın ve Türkiye'nin ekonomik gelişimine katkı sağlayacak.

Ancak, seçilmemesi halinde bile, Fırat Tunç herkesin takdirini kazanmayı başardı. Batman'a yaptığı yatırımlar, çalışmaları ve liderlik becerileriyle, takdire şayan bir iş insanı ve siyasetçi olarak tarihe geçecek.

Tüm siyasi parti milletvekili adaylarında da aynı perfomansı gösterenler olduğu gibi hiç bir valık gösteremeyen, seçim çalışmaları kapsamında tanıtım, reklam yapamayan, vatandaşlarla gönül bağı kuramayan ve isimlerini hiç duyuramayanan adaylarada oldu.

Batman'da seçime girecek olan tüm siyasi partilerin Milletveili  adaylartına başarılar diliyorum.  2023 seçiminin sorunsuz, demokratik ve huzurlu bir atmosferde tamamlanması ile birlikte ülkemize ve milletimize hayırlı bir şekilde sonuçlanmasını temenni ediyorum. 

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Yazarın Diğer Makaleleri